Yaşam Aracımız, Burcu Güneş’in de desteğiyle Mudanya’da büyük ilgi gördü !

smaller text tool iconmedium text tool iconlarger text tool icon

burcu_gunes_5Bursa - Mudanya da Bursa Büyükşehir Belediye'sinin 26.07.2011 Salı akşamı düzenlemiş olduğu 50.Beyaz Koza festivali kapsamında Burcu Güneş sahne aldı.Yaşam Aracımız ile Mudanya'ya gelen Haytap temsilcimiz Semih Bey'in katkıları ile Mudanya'da konser saatine kadar yaşam aracımız ile Bir kap su Bir yemek anonsları yapıldı.

Burcu Hanım Konser bitimine doğru biz Haytap Temsilcilerini sahneye davet etti.
Burcu Hanım'ın yapmış olduğu konuşmayı ben yapmaya kalksam mümkün değil yapamazdım.

HAYTAP HAYVAN HAKLARI FEDERASYONU Pankartımız ile sahnede 1500 kişilik seyircinin ve Mudanya Belediye başkanının önünde kendisine tarafımızdan Teşekkür Plaketi verildi.  Ayrıca  ”Beni Terketme” tişörtü de hediye edildi. Semih Bey'in Sokak köpekleri şiirinden alıntısı ise büyük alkış aldı.

Burcu Hanım ;  çeşitli sanatçıların destek vererek HAYTAP için çıkarmış oldukları “Seni hala seviyorum” single albümünden de bahseden değerli sanatçı Burcu Güneş Hanım ayrıca; bu sıcaklarda dostlarımızın bize çok ihtiyacı olduğunu, bizden başka kimselerinin olmadığını, her akşam en azından hepimizin evinde yemek arttığını hatırlatarak Bir Kap Su Bir Kap Yemek projesini desteklemek adına izleyenleri sağ duyulu olmaya davet etti.

Konser sonrası Burcu Hanım bizi kaldığı Otele davet edip ayrıca; Yaşam Aracımız ile resim çektirerek, hem küçük dostlarımıza bir kez daha umut vermiş, hem de bizlere umut aşılamış oldu...

Bizleri ve can dostlarımızı yalnız bırakmadığı, o yorgunluğa rağmen ayakta kalıp bizleri dinlediği ve her defasında her nerde olur ise olsun sevenlerine ‘Haytap Bir Kap Su Bir Kap Yemek” projesini hatırlattığı için ve  28 temmuz itibari ile twitter'da  bu kampanyayı sürdürdüğü için kendisine teşekkürlerimizi sunuyoruz.

DOHAYKO BURSA TEMSİLCİSİ
IŞIL TOKER

 

burcu_gunes_4Son Güncelleme ( Cuma, 29 Temmuz 2011 12:15 )

 

opencart tema opencart temaları