Ben de Haytap İle Gönüllü Olarak Çalışmak İstiyorum ?

smaller text tool iconmedium text tool iconlarger text tool icon

 

 

Haytap'ta gönüllü olarak çalışmak isteyen arkadaşlar lütfen öncelikle aşağıdaki linkte verdiğimiz broşürümüzü indirip dikkatlice okusunlar.


Haytap'a özellikle başarılı çalışmalarımızın medyada yer bulmasından sonra o kadar çok başvuru oluyorki tahmin edemezsiniz.

Genellikle bu başvurular gelip geçici o günkü olayların heyecanı ile yapılan başvurular. Çoğunuza geri dönüş yaptığımızda özel hayatlarınızdaki öncelikler daha ön plana çıktığından bizler açısından da doğru kişiyi bulmak oldukça yıpratıcı oluyor. Halbuki bu meşakkatli ve eğitime dayalı bir süreç . Buna katlanıp kendisini zaman içinde ispat edebilenler yanımızda yer alması gerektiğini takdir etmelisiniz. Çünkü şu anda bizimle çalışan arkadaşlarımızın tamamı kendisini zaman içinde ispat etmiş ama zamanında sizin gibi başvuru yapıp çoğu dayanıklılık testinden geçmiş ve takım çalışmasına yatkın arkadaşlar.

Hepinizin bizlerin zamanını almamak ve sizden uzun süreli verim alabilmek için günlük geçici heveslerler değil ama daimi faydalanabilmek  için bu şart. Kendiniz bu kuruma ait hissetmediğiniz sürece inanın hem bizim zamanımızı hem de hayvan dostlarımızın zamanını almış olursunuz.

Kuruma aidiyet hissedebilmeniz sorunlara çözümün bir parçası olabilmeniz için aşama aşama tecrübelerimize dayanarak hazırlanan bu broşürü önyargısız bir şekilde okumanızı , kendinizi ispat etmeniz için önünüzde çok güzel fırsatların olduğunu bilmenizi rica ediyoruz.


Lütfen gönüllü olmak için izleyeceğiniz yolu gösteren broşürümüz için buraya tıklayın

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

opencart tema opencart temaları