HAYVANLARINIZLA RESMİNİZİ YAPALIM - HAYTAP

smaller text tool iconmedium text tool iconlarger text tool icon

Kendi hayvanınızla profesyonel bir şekilde aşağıdaki örneklerdeki gibi resmininizi yapmamızı , aynı zamanda Haytap projelerine destek olmak ister misiniz ?

Yapmanız gerekenler :

1-Net ve farklı açılardan çekilmiş bir kaç fotoğrafını ve hangi resim tekniğini istediğinizi belirterek bize mail atmanız gerekmektedir :

haytap @ haytap.org

2- Resim için istediğiniz özel bir konsept varsa ayrıca bunu da ayrıca belirtebilirsiniz.

3- Resim ölçüleri göndereceğiniz fotoğraflara ve istediğiniz konsepte göre belirlenir. Genellikle kullanılan ölçü A4 ile A3 kağıdı boyutları arasındadır. (HAYTAP’a yapacağınız bağış oranı= 500TL  dir) Ölçü büyüdükçe fiyat artmaktadır.

4-Dilerseniz resmi ayrıca yüksek çözünürlükte dijital olarak da size gönderebiliriz. Böylelikle resmi  tisört, kupa vs gibi farklı yüzeylere de bastırıp kullanabilirsiniz.

5-Resim özel paspartulu ve özel mat cam çerçeveli olarak gönderilmektedir. Çerçeve modeli resme yakışacak şekilde sanatçı tarafından seçilir.

6-Sipariş verildikten ve ödeme Haytap resmi banka hesabına yatırıldıktan sonra en geç iki hafta içerisinde resminiz hazırlanıp kargoya verilecektir. Yoğunluk az olduğu zaman daha kısa sürede de alabilirsiniz. Yine de resmin hazırlanma süresi konusunda sipariş verirken mutlaka bilgi alınız.

7-Resimler Kargoya verirken kırılmayacak şekilde ambalajlanır fakat buna rağmen kargoda oluşabilecek hasarlardan Mungan Art ya da HAYTAP sorumlu değildir.

8- Talebinizi detaylı olarak yazdıktan sonra banka bağış dekontunuzu da bize göndermenizi rica ediyoruz. Kredi kartı ile de online ödeme yapabilme seçeneğiniz için lütfen bizimle temas sağlayın. ( Bu çalışma için pay pal 'ın komisyon talep etmesi nedeniyle  kabul edemiyoruz)

9- Bağış yapıldıktan sonra vazgeçme ya da beğenmeme nedeniyle paranızı iade edemiyoruz. Çünkü bir satış ya da tüketici haklarından kaynaklanan bir durum söz konusu değil. Valilik tarafından da denetim tabi olan hesaplarımızdan para iadesi teknik olarak mümkün değil.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Evcilin Tablosunu Yaptır, Sokaktakini Kurtar

 

HAYTAP'ın yürüttüğü projeyle, kedi ve köpek gibi evcil hayvanların sulu boya ve kara kalem tablosunu yaptırarak sokak hayvanlarına bağışta bulunulabiliyor HAYTAP Yönetim Kurulu Başkanı Şenpolat: 'Sokak hayvanlarına destek vermek isteyenlere alternatif olarak bu projeyi sunduk. Sahipli hayvanın resmi yaptırılarak, sokaktaki ırkına, hemcinsine dolaylı destek vermesini sağlıyoruz. Yani, sahipli hayvan, resimden sağlanan gelirle, sahipsiz hayvanlara burs verecek'

Kedi ve köpek gibi evcil hayvanların tablosunu kara kalem, sulu boya ve farklı tekniklerle belli bir ücret karşılığında yaptırarak sokak hayvanlarına destek olunabiliyor.

Hayvan Hakları Federasyonu'nca (HAYTAP) yürütülen 'Hayvanlarınızla resminizi yapalım' projesiyle, kedi ve köpek gibi evcil hayvanlarının ister kendisiyle, isterse de tek olarak tablosunu yaptıranlar, aynı zamanda bağışta bulunabiliyor.

HAYTAP Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Kemal Şenpolat, AA muhabirine yaptığı açıklamada, sahipsiz hayvanlar için gelir getirici proje geliştirmeye çalıştıklarını söyledi.

Sahipli hayvanı olanların, bunların resmini de yaptırmak istediğini belirten Şenpolat, 'Biz buna aracı olmak istedik. Sokak hayvanlarına destek vermek isteyenlere alternatif olarak bu projeyi sunduk. Sahipli hayvanlara zaten bakılıyor. Sahipli hayvanın resmi yaptırılarak, sokaktaki ırkına, hemcinsine dolaylı destek vermesini sağlıyoruz. Yani, sahipli hayvan, resimden sağlanan gelirle, sahipsiz hayvanlara burs verecek. Aynı insanlarda olduğu gibi.' diye konuştu.

Şenpolat, bunun hayvanseverlerin hobi tatminine yönelik bir çalışma olmadığını vurgulayarak, şöyle devam etti:

'HAYTAP kimsesiz, sahipsiz hayvanlara yardım ediyor. Yürüyüş yapalım, piknik yapalım gibi değil. Bunun için bir araya gelmiş değiliz. Sahipsiz bütün hayvanlar giriyor buna. Hayvanat bahçesindekiler, deney merkezlerindekiler, atılmış yük hayvanları, kediler, köpekler. Biz onlara yardım etmek için varız. Maalesef sadece bağış yetmiyor. Bunun gibi dolaylı projeler üretmeye çalışıyoruz.'

Şenpolat, Filiz Mungan tarafından yapılan resimlerin kullanılan teknik ve ebatına göre fiyatının değiştiğini ifade ederek, kendisinin de ölen köpeğinin resmini yaptıracağını söyledi.

- 'Bir tablo, 250-500 lira arasında değişiyor'

Sokak hayvanları yararına Mungan Art & Design adıyla şirket açan iç mimar Filiz Mungan da,köpek sahiplenmesinin ardından sokak hayvanlarının fotoğraflarını da çekmeye başladığını, ardından da resimlerini yaptığını söyledi.

Mungan, çektiği resimlerden açtığı 2 serginin çok ilgi gördüğünü ve satışlardan elde ettiği geliri sokak hayvanlarına harcadığını dile getirerek, şunları kaydetti:

'Sokak hayvanları için kalıcı bir şey yapmak istedim. HAYTAP'la tanıştım. 'Hayvanlarınızla resminizi yapalım' projesine dahil oldum. Evcil hayvanlarının resimlerini yaptırmak isteyenler oluyor. Bazen de hayvanıyla birlikte resminin çizilmesini istiyorlar. Ağırlıklı sulu boya çalışıyorum. Kara kalem ve bazen karışık teknikler kullanıyorum. Bir tablo, 250-500 lira arasında değişiyor. İnsanlar bu parayı vererek hem evcil hayvanının resmini yaptırabilir, hem de sokak hayvanlarına destek olabilir.' diye konuştu.


http://beyazgazete.com/haber/2016/10/9/evcilin-tablosunu-yaptir-sokaktakini-kurtar-3504637.html


 

 

 

opencart tema opencart temaları