(*) Sahipsiz Hayvanlara Destek Olmak İçin Çikolata , Haytap'tan Alınır !

smaller text tool iconmedium text tool iconlarger text tool icon

 

 

 

HAYTAP BİTTER ÇİKOLATA ÖZELLİKLERİ :

 

  • Ahşap kutu  %100 masif kestane ağacından üretilmiştir. Gıdayla temasa uygun yağlar kullanılmıştır. Özel mıknatıslı sistemi vardır.
  • Çikolatalar %100 gerçek callebaut Belçika çikolatasıyla; geleneksel, mermerde soğutma yöntemiyle üretilmiştir. El yapımıdır. Bitter trüf çikolatalar vişne ve incir dolguludur.
  • Bireysel siparişlerde 12 TL kargo ücreti alıcıya aittir. Teslimat süresi 1 haftadır.
  • 200 TL ve üzeri siparişlerde kargo ücretsizdir.
  • Haytap için özel olarak üretilen bu çikolataları kurumsal olarak toplu olarak alabileceğiniz gibi bireysel olarak da sipariş verebilirsiniz. Her bir ahşap kutu , Kdv dahil 77 TL değerinde olup  çikolata bedelini bağış olarak Haytap'ın aşağıdaki hesabına yatırırdığınıza dair dekontu bize mail olarak gönderirseniz ( Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir )  ürünler adresinize   kargo bedeli  bze ait olmak üzere  sizlere ulaştırılacaktır.

* Aşağıda örneklerini gördüğünüz 250 gr çikolata fiyatı 40  TL, 500 gr fiyatı 70 TL. Kargo ücreti bizim tarafımızdan ödenecektir.

  • Açıklama bölümüne isminizi ve çikolata bağış demeniz yeterli. (Toplu siparişlerde uygun indirim teklifi isteyiniz lütfen )

 

Dilerseniz ödemenizi mail order yoluyla , kredi kartınızla da yapabilirsiniz. Bize telefon numaranızı bildirmeniz yeterli.

Hesap No :

AKBANK 4. LEVENT ŞUBESİ

Şube Kodu   : 1233

TL Hesap No : 0038493

IBAN         : TR85 0011 1000 0000 0029 5756 36

 

Mutlu günlernizde piyasadaki bir çok çikolata firması yerine , kendinize ya da sevdiklerinize Haytap üzerinden ısmarlayacağınız bu hediye ile aynı zamanda Haytap'ın devam eden bir çok sahipsiz hayvan projelerine de dolaylı olarak destek vermiş olacaksınız. Belki de Haytap'ı tercih etmenizdeki en büyük etken de bu olacak. Lütfen fiyatın pahalı ya da farklı olduğu konusunda bir düşünceniz olmasın. Çünkü bu gibi çalışmalarımıız  web sitemizde ya da sosyal / ulusal medyada gördüğünüz Haytap projelerine destek ya da bağış gibi düşünün. Hiçbir ürün almayın Haytap'a 100 TL bağış yapan onlarca bağışçımız olduğunu da unutmayın. Bağışınız karşılığı bir çeşit hediye gibi düşünün.

 

Lütfen bizlerle temasta kalın :   Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir

 

Bağışlarımızı nerede kullandığınızı merak edenler  için ise sizi web sitemize ilgili bölümleri incelemeye davet ediyoruz.

 

 

 

 

 

Ahşap kutu olmayan bu bölümdeki 250 gr çikolata fiyatı 40  TL, 500 gr fiyatı 70 TL.

 

Ahşap kutu olmayan bu bölümdeki 250 gr çikolata fiyatı 50  TL, 500 gr fiyatı 90 TL. Kargo ücreti bizim tarafımızdan ödenecektir.

 

 

 

 

 

 


Help Stray Animals by Buying Chocolate from Haytap!


ABOUT HAYTAPS BITTER CHOCOLATE :

The chocolates come in a wooden box that is made out of 100% solid chestnut. Suitable oils that are safe for contact with food have been used in its production. The box also has a special magnetic system.

The chocolates are made from 100% real callebaut Belgian chocolate, using the traditional marble cooling method. They are all hand-made. The bitter truffle chocolates have a cherry and fig filling.

 

For individual orders, the shipping fee of 12TL will need to be paid by the customer. Delivery time is 1 week.

For orders of 200 TL or above, there will be no shipping fee.

 

You can order these chocolates, which were specially created for HAYTAP, in bulk for corporate use or you can order them individually. Each wooden box costs 111 TL incl. taxes and you will need to transfer this amount as a donation to Haytaps bank account and e-mail Haytap your bank receipt ( Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir ). Upon receiving your email and receipt, your order will be sent and delivered to you (for which you need to pay 12TL shipping costs to the courier). In your payment just mention your name and that is for chocolate donation. (Please get in touch with us for discounts on bulk orders)

 

If you like, you can also send your payment through mail order or pay with your credit card. You only need to let us know what your phone number is and we will get in touch with you;

 

Our Bank Account details:

AKBANK 4. LEVENT ŞUBESİ

Branch Code (Şube Kodu): 1233

TL Account No: 0038493

IBAN         : TR85 0011 1000 0000 0029 5756 36

 

You can now celebrate happy days by ordering these lovely chocolates, instead of hundreds of other brands you can find out there, and help support many on-going projects focusing on stray animals. Maybe this will be the biggest factor for you to be choosing for HAYTAP.

 

Please stay in touch with us :   Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir


If you want to know how your donations are being used, we kindly invite you to take a look around our website for the related webpages.

www.cocoaschocolat.com

 

 

opencart tema opencart temaları