Haytap & Getir.com İşbirliği

smaller text tool iconmedium text tool iconlarger text tool icon

Yaklaşık 250 çeşit günlük her türlü ihtiyaç ürününü 7/24 istenilen noktaya ortalama 10 dakikada getiren akıllı telefon uygulaması Getir, Hayvan Hakları Federasyonu’nun (HAYTAP) desteği ve işbirliği ile 4 Ekim Hayvanları Koruma Günü kapsamında sahipsiz hayvanlara Pedigree mama gönderecek.

1-3 Ekim tarihleri arasında Getir uygulamasını akıllı cep telefonuna indiren herkes “Mama Gönder” butonuna basarak ücretsiz olarak mama gönderebilecek.

Ayrıca mevcut kullanıcılar da herhangi bir ücret ödemeden ya da sipariş vermeden sahipsiz hayvanlarının mama ihtiyacını karşılayacak.

‪#‎barınakhayvanlarıdoysun‬


Proje ile HAYTAP Mardin ve Trabzon bakımevlerine 1.5 Ton mama bağışı gerçekleştirdi. TRAHAYKO derneğinden görüntüleri sizlerle paylaşıyoruz.


Sizde HAYTAP'a kimsesiz hayvanlar için mama bağışı ya da sponsorluk desteği vermek isterseniz lütfen Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir ya da Kurumsal İlişkiler'den Yeşim Hanım'a Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir adresinden ulaşabilirsiniz.

 

 

opencart tema opencart temaları