Haytap-Koza Yönetim 2016 Duvar Takvimi Ara Güler'in Sokak Hayvanları Fotoğraflarından Oluşuyor

smaller text tool iconmedium text tool iconlarger text tool icon

 

Fotoğraf muhabiri Ara Güler'in objektifinden sokak hayvanları fotoğrafları 2016 yılında  Haytap'ın duvar takvimlerinin konusunu oluşturuyor. Ara Güler'in hiçbir telif hakkı talep etmeyip , gerek siyah beyaz gerekse renki fotoğraflarla bizlere bağışladığı bu fotoğraflardan oluşturduğumuz duvar takviminden elde edilen tüm gelir yine sahipsiz hayvanlarımıza dönecek. Sizler de destek olmak istiyrorsanız sadece kendinize bir takvim almakla kalmayın , dostlarınıza da bir tane armağan edin.

Haytap masa ve duvar takvimlerini 4 Ekim Hayvan Hakları haftası ile birlikte  www.haytapshop.com başta olmak üzere , D&R mağazaları , Remzi , İnkılap , Nezih , Ankara'da Dost ve büyük Migros mağazaları gibi yurt çapındaki pek çok seçkin  mağazada bulabileceksiniz. Takvimleri hala bulamayanlar olursa Türkiye'nin neresinde olursa olsun www.haytapshop.com üzerinden online olarak sipariş verip kargo ile adreslerine göndertebilirler. Beşiktaştaki Haytap merkez ofise de gelip oradan da satın alabilirsiniz ( Barbaros bulvarı 143/A Balmumcu )

Haytap'ın beş yıldır devam eden bu projedeki ana sponsoru olan Koza Yönetim ve Servis AŞ'ye tekrar teşekkür etmeyi de unutmamamız gerekiyor. Onlar olmasaydı amatör hevesle başlayan bu proje bu kadar uzun soluklu ve giderek kendini aşan bir farkındalık projesi haline gelmezdi.


Ara Güler'in objektifinden sokak hayvanları sadece duvar takvimi şeklinde satışta olacak. Masa takvimlerimiz ise 2015 yılında dereceye giren fotoğraflardan oluştuğunu anımsatalım. ( tıklayın )

(Yurtdışına ise maalesef kargo masrafları yüksek olduğundan ve gümrük mevzuatı gereği  gönderim yapamıyoruz ancak buradaki bir arkadaşınıza takvimleri satın aldırıp kendinize onun üzerinden kargo yoluyla yollatabilirsiniz. Yurtdışından ya da yurtiçinden toplu alım yapmak isteyenler ise Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir adresine başvuru yapabilirler.)

 

Haytap - Koza Yönetim takvim gelirleri ile elde edilen gelirle bugüne kadar yapılan çalışmaları görmek için ise buraya tıklayın


Haytap , takvim projelerinde ana destekçisi Koza Yönetim AŞ bir Garanti Koza kuruluşudur. Piyasada benzer isimde 150ye yakın koza ismi ile faaliyet gösteren şirket vardır

 

 

 

 

 

 

 

 

opencart tema opencart temaları