(*) Canlarımız Kütahya Bakımevinden Yola Çıkıyor

smaller text tool iconmedium text tool iconlarger text tool icon

 

Haytap'ın talebi üzerine Kütahya Hayvan Bakımevinde bu sabah itibarıyla geniş çaplı soruşturma başlatıldı. Şu anda müfettişler hayvan bakım evinde, çalışan veterinerler dâhil olmak üzere gönderdiğimiz görüntüler ve dilekçeler üzerine detaylı inceleme başlatmış durumdalar. Herkes görev ihmali nedeniyle soruşturmaya tabi tutuluyor yazılı savunmalar alınıyor. Talebimiz üzerine Ankara'dan bakanlık da devreye girdi. Zavallı hayvanların birçoğu maalesef acı çekerek öldü ama bu soruşturma sonucunda liyakat usulü olarak veteriner hekimlerin ve görevli personelin atanmasının önemi daha iyi anlaşılmış olur diye umuyoruz. İşini sevmeyen, zorla yapan, emeklilik için ya da aybaşı için gün sayan ya da sürgün yeri gibi konumlandırılan hayvan bakımevlerinin de belediyeler içinde önemli bir görev yeri olduğunun bilinmesi istiyoruz. Orada çalışan bürokrat tipi memurların da devletin gücüne dayanarak krallık ilan edip doğru söylemle gelen eleştirilere de yapıcı gözle bakmaları gerekiyor.

Gümrükteki cins hayvan ihalesine gösterdiğiniz ilginin çok daha fazlasını bekliyorlar. Lütfen elinizi üstümüzden çekmeyin. Haytap projelerini sürekli destekleyin ki acil durumlarda müdahale edebilme para harcayabilme cesaretini bulalım. Tedaviye ihtiyacı olan 36 köpek (bir çoğu bebek ) ve 1 kedi HAYTAP ve BERRAK Turşuları önderliğinde, bir çok hayvan hakları savunucusu kişi, dernek ve Veteriner klinikleri sayesinde oradan çıkartılarak, İstanbul' da tedavi altına alındı.

Tek yürek olarak destek veren tüm kişi ve kurumlara sevgi ve teşekkürlerimizi sunuyoruz

Bu canları sahiplenmek isteyenler lütfen Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir adresinden başvursunlar.

Maddi olarak destekte bulunmak, çorbada üç kuruş benim de tuzum bulunsun istiyorsanız sadece resmi banka hesap numaralarımızı kullanabilirsiniz ya da kredi kartı ile düzenli bağış talimatı verebilirsiniz.

 

GARANTİ BANKASI 
HESAP ADI: HAYTAP HAYVAN HAKLARI FEDERASYONU 
ŞUBE: MECİDİYEKÖY CADDESİ ŞUBESİ - 357 
HESAP NO: 629 70 59
IBAN: TR21 0006 2000 3570 0006 2970 59

Destek veren herkese teşekkürlerimizle

HAYTAP

 

 

 

 

 

 

Our Friends Are on Their Way from the Kütahya Animal Shelter

 

Upon Haytap’s request, a wide range investigation has started at the Kütahya Animal Care home as of this morning. Inspectors have now begun a detailed investigation of the animal shelter, including its veterinarians based on the images and petitions we had sent them. Everyone is being investigated due to neglect of duty and written pleas are being taken. Upon our request the Ministry in Ankara has also become involved. Unfortunately many of the animals faced a horrific painful death, however we hope that this investigation will highlight the importance of appointing of competent veterinarians and care home workers. We want to it to be known that positions within animal shelters, which are now often seen as jobs where people do not want to work, do not like to work, or a place where one counts down the days for the end of the month pay check or pension, are also very important positions within a municipality. It is necessary for the appointed bureaucrat type government officers, who claim their kingdom within these shelters leaning on the power of the state, to take every constructive criticism seriously.

 

These animals are expecting much more attention than the attention given to the case involving the animal auction at the Customs. Please do not stop supporting us. Support Haytap projects continually so that we can have the courage to spend money in such emergency cases. Under the leadership of HAYTAP and BERRAK Pickles, and with the help of many animal rights activists, organisations and veterinarian clinics, 36 dogs (mostly puppies) and 1 cat were taken away from that horrible place and sent to Istanbul for medical treatment.

 

 

We would like present our love and thanks to all those people and organisations who have acted as a single heart.

 

Those who want to adopt these beautiful souls, can register themselves via Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir

 

If you want to support us financially and want to contribute even if it is a small share, you can use our official bank account for donations or be a regular donor using your credit card.

 

GARANTİ BANKASI

ACCOUNT NAME: HAYTAP HAYVAN HAKLARI FEDERASYONU

BRANCH: MECİDİYEKÖY CADDESİ BRANCH - 357

ACCOUNT NO: 629 70 59

IBAN: TR21 0006 2000 3570 0006 2970 59

 

Thanks to all of those who support us.

 

HAYTAP

 

opencart tema opencart temaları