Haytap - Koza Yöntim 2015 Takvim Yardımları Mardin'de Bakımevi Onarımında Kullanıldı

smaller text tool iconmedium text tool iconlarger text tool icon

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Koza Yönetim ve Servis AŞ  ve Haytap Tarafından 2015 takvim gelirlerlerinden elde edilen gelirin bizlere bağış olarak değerlendirilmesi için oluşturduğumuz projede  ekteki fotoğraflarda belirtilmiş mevcut çalışmaların hayvanların kafes kapılarının tellerinin değişimi yıpranmış olan bölümlerin değişimi alçak olan kafes bölümlerinin tellerinin yükseltilmesi bozulan ve kırılan tüm kilit sistemlerinin yenilenmesi hayvan mutfağının kaba inşaatı sıva ve beton işleri yapılmıştır.


Mevcut malzemeler çimento kum ve tuğlaların alımı mardin'deki gönüllerin bağışlarıdır faturalar ektedir mutfak inşaatının normal günlükle çalışan işçilerden oluşmuştur


Haytap'a ve Koza Yönetim ve Servis AŞ 'ye teşekkür ederiz

17/12/2015

Mardin Hayvanseverler Derneği

 

 

HAYTAP NOT :

Koza Yönetim ve Servis AŞ bir GarantiKoza AŞ iştirakidir. Piyasadaki 154 benzer koza ismini kullanan irili ufaklı şirketle bir bağlantısı yoktur.

 

 

MARDİN 2015

 

Haytap - Koza Yönetim takvimleri ile bugüne kadar elde edilen yardımları görmek için lütfen buraya da tıklayınız. Siz de her sene bu projelerin bir parçasına küçücük bir katkım olsun istiyorsanız bir tane takvim almakla kalmayın , ayrıca yakınlarınıza armağan edin hatta tanıdığınız şirketlerin toplu alım yapmaları için bizimle Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir üzerinden temasa geçin.


 

opencart tema opencart temaları