İLETİSİM

Merkez Ofis Istanbul :
Ortaklar cad
No : 18/3 Kat 2 Gündoğdu Apt
Mecidiyeköy - İstanbul

Telefon :   0212 356 12 59

( Telefonumuz  çok yoğun önemli durumlar için lütfen eposta ile  ulaşın ya da sinyal sesinden sonra iletişim bilgilerinizle beraber kısa mesaj bırakın)

E-posta :  bilgi @ haytap.org

 

Ankara ofis:
Uğur Mumcu cad No: 63/6
Tekin Apt GOP Çankaya Ankara
Bursa:
Haytap Emekli Hayvanlar Çiftliği
Şehir cad No: 124 Başköy
Nilufer Bursa
Eposta: haytapbursa@gmail.com

İzmir Ofis:
Altındağ Atatürk Kültür Merkezi
Sivil Toplum Kuruluşları Yerleşkesi -
Koşukavak Mah. 4189/2 sk. No:5 Bornova/İZMİR
Osmaniye:
Haytap Emekli Hayvanlar Çiftliği
Yeniköy 80752 Osmaniye ( Adana )

Eposta : haytaposmaniye1@gmail.com 

İHBARLARINIZ İÇİN:

HAYTAP’in telefonlari ozellikle ihbarlar nedeniyle yogun bir bicimde caldigindan, bizleri arayan hayvanseverlerin maalesef web sitemizde arastirma yapmak ve ozellikle akut sorunlari kendisi cozebilecegi halde çözmeyip, telefonda cok uzun anlatmasindan ya da HAYTAP’ı ihbar kurumu olarak kullanmak istediginden, telefonlarimiz çoğu zaman mesgul çalmakta ya da bakılamamaktadir.Şunu bildirelimki Haytap'ın Türkiye'nin her yerinde her hayvana bakabilecek HAYVAN POLİSİ ya da HAYVAN KURTARMA TİMİ YOKTUR.  Böyle durumlar için öncelikle lütfen yetkili olan belediyenizi , tarım bakanlığı il müdürlüklerini ve doğal hayatı koruma müdürlüklerini arayın. Ya da lütfen İçişleri bakanlığının HAYDİ uygulamasını indirerek ihbar yapın. Ya da 112 nolu telefondan HAYVAN POLİSİNİ bağlatın. Hayvan hakkı ihlalleri ile ilgili olarak gerek ceza kesmeye gerekse yardım ekibi göndermeye müdahele etmeye bu birimler doğrudan yetkilidir.

Yollayacaginiz tum e-posta adresleri dikkatli bir sekilde okunmakta, gerekirse geri donus saglanmaktadir.

Lutfen, Hayvan hakları ihlalleri ile ilgili Haytap'a başvurmadan once web sitemizde bulunan "Sıkca Sorulan Sorular", "Hukuk" ve “Don Kisot’un Kosesi” bolum iceriklerini detayli olarak inceleyiniz. Sorabileceğiniz temel soruların yanıtlarini ilgili alanlarda bulundugunu goreceksiniz

Yukaridaki aciklamaya ragmen yine de temas saglamak istiyorsaniz iletisim icin e-posta adresimiz: bilgi @ haytap.org

Haytap Shop ile ilgili tüm soru ve sorunlariniz icin info@haytapshop.com adresini ya da 0850 840 29 14 telefonu arayarak ürünlerinizle ilgili iletişime gecçbilirsiniz.( Bu numara haytapshop alışverişlerinizle ilgilidir , hayvan hakları ile ilgili olarak burayı lütfen aramayın )

Tüm ihbarlarınız için öncelikle  bolgenizdeki TARIM ORMAN  BAKANLIĞI ve İL MÜDÜRLÜKLERI  ile İÇİŞLERİ BAKANLIĞININ  Hayvan Durum İzleme  "HAYDİ"  cep telefonu uygulamasıyla  YETKİLİ ÇEVRE HAYVAN POLİSİ KORUMA BİRİMLERİNİN  ( TEL : 112 ) oldugunu tekrar animsatiyoruz. Tüm yetki , müdahele etme , ceza verme yetkisi bu bakanlık birimlerindedir .

İLETİŞİM FORMU

AD *
SOYAD *
E-POSTA *
TELEFON
MESAJINIZ *