MAMA YARDIMLARI

Haytap & Getir.com İşbirliği


Getir, Haytap ile birlikte 2017 yılında da binlerce hayvanı doyuruyor Yüzlerce ürünü ortalama 10 dakikada kullanıcılara ulaştıran akıllı telefon uygulaması Getir, #barınakhayvanlarıdoysun temalı sosyal sorumluluk kampanyasının üçüncüsünü gerçekleştiriyor. HAYTAP desteğiyle gerçekleşen projede Getir kullanıcıları sadece “Mama Gönder” butonuna basarak Türkiye’nin dört bir yanındaki hayvan bakımevlerine ücretsiz bir şekilde mama bağışlıyorYüzlerce ürünü, ortalama 10 dakikada, 7/24 kullanıcılarına ulaştıran akıllı telefon uygulaması Getir, toplanan mamaları HAYTAP’ın belirleyeceği mama ihtiyacı olan hayvan bakımevlerine ulaştıracak. İki senede 20 ton mama bağışlandı Getir, geçtiğimiz yıllarda da mama ihtiyacını karşılamaya yönelik gerçekleştirdiği çalışmalar kapsamında 20 ton mamayı Türkiye’nin çeşitli şehirlerindeki mama ihtiyacı olan hayvan bakımevlerine götürmüştü.
Haytap & Getir İşbirliği ile 1,5 Ton Mama Yüksekova’da1 ton 200 kilo mama Babaeski’de...

600 kg mama Silivri’de

600 kilo mama Kırklareli Vize’de

1 ton mama Hakkari’de

1 ton mama İzmir- Çeşme’de

1,2 ton mama Diyarbakır’da

Yaklaşık 250 çeşit günlük her türlü ihtiyaç ürününü 7/24 istenilen noktaya ortalama 10 dakikada getiren akıllı telefon uygulaması Getir, Hayvan Hakları Federasyonu’nun (HAYTAP) desteği ve işbirliği ile 4 Ekim Hayvanları Koruma Günü kapsamında sahipsiz hayvanlara Pedigree mama gönderecek.

1-3 Ekim tarihleri arasında Getir uygulamasını akıllı cep telefonuna indiren herkes “Mama Gönder” butonuna basarak ücretsiz olarak mama gönderebilecek.

Ayrıca mevcut kullanıcılar da herhangi bir ücret ödemeden ya da sipariş vermeden sahipsiz hayvanlarının mama ihtiyacını karşılayacak.

#barınakhayvanlarıdoysun

Proje ile HAYTAP Mardin ve Trabzon bakımevlerine 1.5 Ton mama bağışı gerçekleştirdi. TRAHAYKO derneğinden görüntüleri sizlerle paylaşıyoruz.


Sizde HAYTAP’a kimsesiz hayvanlar için mama bağışı ya da sponsorluk desteği vermek isterseniz lütfen haytap@haytap.org ya da Kurumsal İlişkiler’den Yeşim Hanım’a yesimyildiz@haytap.org adresinden ulaşabilirsiniz.

 

  • Haytap & Getir.com İşbirliği
  • Haytap & Getir.com İşbirliği
  • Haytap & Getir.com İşbirliği
  • Haytap & Getir.com İşbirliği
  • Haytap & Getir.com İşbirliği
  • Haytap & Getir.com İşbirliği
  • Haytap & Getir.com İşbirliği