Haytap ve Filli Boya İle Renkli Bakımevleri

Değerli Yaşam Haklkı Savunucuları,

HAYTAP Hayvan Hakları Federasyonu olarak bakımevlerine terkedilmiş hayvanların sıcak bir yuva bulabilmesi amacıyla, can yoldaşı sahiplenilmesi bilincini topluma kazandırmak adına ülkemizdeki belediye bakımevlerimizin mevcut şartlarını gözönünde bulundurarak, Filli Boya sponsorlugunda çeşitli illerde toplam 8 adet bakımevi  HAYTAP  üye dernekleri ve temsilcileri tarafından yeniden boyanacaktır.

Filli Boya işbirliği ile, BİTLİS, BARTIN, YALOVA, MERSİN, İSTANBUL (Marmara Ereğlisi), TEKİRDAĞ,İZMİR ve KAHRAMANMARAŞ illerinde gerçekleşecek olan bu etkinligimiz sayesinde ülkemizdeki bakımevlerini renklendirerek ziyaret sayısının arttırılmasını hedeflemekteyiz.

Her bakımevi boyadığımızda sizinle şehir şehir fotografları paylaşmaktan mutluluk duyacagız.

Rengarenk bakımevleriyle hayvanlarımıza daha hijyenik ortam ve onlara yuvasını açmak isteyen bol ziyaretçi dileğiyle..

HAYTAP

 

Filli Boya & HAYTAP işbirliği içerisinde gerçekleştirilen proje kapsamında başladık bakımevini boyamaya. İlk kez boya ile karşılaşan çocuklarımızı da oyalamak için bol bol besleme yaptık. Haylazların içinde boyadan nasibini alan olduysa da erken müdahele ile onları boyadan kurtarsak da kendimizi kurtaramadık. ''Filli Boya'' ya bakımevimize sağladığı renk için şükranlarımızı sunuyoruz.

Dr. Damla Şahin
Bir Damla Yaşam Derneği / HAYTAP

 

HAYTAP & FİLLİ BOYA İşbirliği ile Türkiye'nin dört bir yanındaki bakımevlerini boyama devam ediyoruz.

Başta sponsorumuz Filli Boya ve bakımevinin boyanmasına vesile olan Yalova gönüllümüz Tuğba Hanım'a
teşekkürlerimizi borç biliriz.

Canlarımız şimdi tertemiz kulübelerinde sizlerin ziyaretini bekliyor.