(*) Migros ve Haytap Elele ! - Haytap - Migros hand in hand..together for our stray friends

Haytap - Migros elele..sahipsiz canlarımız için hep birlikte.

Geçtiğimiz ay Haytap ile Migros AŞ arasında imzalanan protokol gereği Migros ülke çapında bir çok belirlediği mağazasını Haytap resmi temsilcilerine ve gönüllülerine açtı.

Önceden belirlenen temsilcilerimize ve gönüllülerimize yetki belgeleri ise göndermeye başladık. Bu belgeyle önceden belirlenen Migroslardan son kullanım tarihi yaklaşmış ürünleri sahipsiz hayvanlarımızın için alacaklar ve daha sonrasında yaptıkları çalışmaları yine burada bizlerle paylaşacaklar. ( İmzalı kaşeli yetki belgesi olmayan arkadaşlarımız kesinlikle ürün almaya gitmesinler )

Migros’a kimsesiz canlarımıza vermiş olduğu bu destek için sonsuz teşekkür ediyoruz.

KISA FİLMİMİZ İÇİN  LÜTFEN BURAYI TIKLAYIN :

 

 

Ürün alım başvuruları için:       migroshaytapproje@gmail.com   

adresine kendinizi tanıtıcı yaptığınız çalışmaları anlatan iletişim bilgilerinizle birlikte mail yollayın lütfen. Daha sonra sıraya girecek ve değerlendirilmeye tabi tutulacaksınız. Listeler altı ay ile bir yıl arasında güncellenmektedir. 

 

 

 

( Farklı konulardaki kurumsal çalışmalarımız için siz de bu proje de olduğu gibi bizlere destek olmak istiyorsanız siz de bizimle temasa geçin : haytap@haytap.org )

 

 

 

 

 

Haytap - Migros hand in hand..together for our stray friends

According to the protocol signed between Haytap and Migros AŞ, Migros will open up the doors of many pre-determined stores throughout Turkey to Haytap’s official representatives and volunteers.

We have started sending out authorization documents to our selected representatives and volunteers. With this document, they will go to selected Migros stores, where they can collect foods that have almost reached their expiry date for our stray animals and they will later share their stories here with us.( Those who do not have signed and stamped documents of authority should definitely not go to Migros stores to collect these items.)

We thank Migros endlessly for supporting our helpless friends.

( If you would also like to support us with our corporate projects on different topics, just like this project, please get in touch with us: haytap@haytap.org )

Please click  here for the short movie :

  • (*) Migros ve Haytap Elele ! - Haytap - Migros hand in hand..together for our stray friends